Image Alt

O mnie

O mnie

Weronika Nowakowska

Coach, przedsiębiorca, mama.

Uwielbiam działać! Moi przyjaciele mówią, że jestem uparta ale skuteczna, ponieważ wychował mnie sport. To sport wykuł we mnie zamiłowanie do pracy, cierpliwość i determinację ale także umiejętności współpracy i pokorę. Jestem entuzjastką młodzieńczej energii i mądrości ludzi dojrzałych. Lubię się uczyć i pomagać innym w uczeniu.

Moją zawodową misją jest inspirowanie i wspieranie ludzi do pozytywnych zmian i osiągania ambitnych celów. Patrzę na swoich klientów w sposób holistyczny. Troszczę się nie tylko o sukcesy i realizację zadań ale także relacje i prawdziwe szczęście w poszanowaniu indywidualnych wartości każdego klienta. To szerokie spojrzenie i troska o wszystkie aspekty życia zawdzięczam własnym sportowym i prywatnym doświadczeniom, które dziś czynią mnie dojrzałym, empatycznym coachem i szczęśliwym człowiekiem.

W swojej pracy zawodowej wspieram indywidualnie i grupowo sportowców, liderów, trenerów oraz kobiety. Pomagam budować zespoły i zarządzać kryzysami w nich powstałymi.

 

Kieruję się zasadą – miękko do człowieka, twardo do problemu.

co mówią

Moi klienci

Weronika jest osobą, która łączy świat sportu i psychologii. W zrozumiały i ciekawy sposób potrafi opowiadać o własnych doświadczeniach, przemycając jednocześnie ogromną dawkę wiedzy oraz konkretnych narzędzi z zakresu psychologii. Wyróżnia ją silna osobowość, wysoka samoświadomość oraz pozytywna energia, którą zawsze wnosi na salę szkoleniową.

OTYLIA JĘDRZEJCZAK

Niezwykłe połączenie wiedzy i doświadczenia zyskanego przez lata bycia sportowcem profesjonalnym! To, co na swojej drodze spotyka, doświadcza młody sportowiec Weronika również przeżywała, dobrze wie jak wówczas czuje się sportowiec, a wiedza, którą zdobyła i zdobywa, nieustannie się kształcąc (to właśnie cecha prawdziwego sportowca) pozwala na skuteczne i pełne empatii wsparcie rozwoju młodych sportowców. Dodatkowo jako rodzic zyskuje doświadczenie z ,,trzeciej strony”, które pozwala również ukierunkować rodziców młodych sportowców, pokazać jak radzić sobie z ich emocjami oraz jak stworzyć najlepszą możliwą atmosferę do realizacji marzeń tych sportowych i nie tylko.

MONIKA PYREK

Uważna. Kompetentna. Trafiająca w punkt. Sesje z Weroniką to nie tylko solidna dawka motywacji, ale także możliwość spojrzenia na siebie i swoje plany z zupełnie innej strony. Pomaga wydobyć to, co cenne, obnaża prawdziwe motywacje, otwiera nowe perspektywy. Polecam!

KRZYSZTOF, Przedsiębiorca
dlaczego ja

Moje kompetencje

Wykładowca akademicki na AWF Katowice – trening mentalny

SWPS - Psychologia sportu w Warszawie

Psychologia Sportu Dzieci i Młodzieży SWPS Katowice

Absolwentka wychowania fizycznego na AWF Katowice

Animator społeczno-kulturalny Uniwersytetu Wrocławskiego

Trzykrotna Olimpijka- Vancouver/Sochi/ Pyeong Chang

V-ce Mistrzyni Świata i Europy w biathlonie.

Wielbicielka i propagatorka sportu oraz zdrowego stylu życia

Komentatorka i ekspertka telewizyjna

Prywatny przedsiębiorca

weronika nowakowska

Prywatnie szczęśliwa partnerka Szymona

Mama bliźniaków - Kuby i Kacpra

Sprawdź się!

Albo po prostu wykorzystaj chwilę przerwy, by poprawić swoją koncentrację.

Przejdź >

791 899 799
kontakt@weronikanowakowska.pl